Уулвърхамптън стигна до първа победа в Лига Европа, след като

...

Уулвс с първа победа след гол в края

Уулвърхамптън стигна до първа победа в Лига Европа, откакто измъкна триумф с 1:0 пи гостуването на Бешикташ. Единственото попадение в срещата падна в 93-ата минута и бе дело на бранителя Уили Боли. Той получи подаване от Рубен Невеш, съумя да спре топката и да я насочи точно към мрежата.

Драматичният край постави завършек на не толкоз трогателен дуел. “Вълците” нямаха прецизен удар в очертанията на вратата доникъде на втората част. Бешикташ имаше опция да открие през първото полувреме, когато след ъглов удар Конър Коуди можеше да си означи автогол, само че топката се удари в гредата.

В другия мач от групата Спортинг Брага и Слован Братислава приключиха 2:2 в Португалия, като и двата тима имат по четири точки след първите два кръга.

СТАТИСТИКА
КЛАСИРАНЕ Лига Европа 2 кръг, четвъртък 3 октомври  Бешикташ 0:1краен резулат  Уулвърхамптън