Уотфорд нанесе тежка загуба на Нюкасъл с 3:0 на “Сейнт

...

Уотфорд унижи Нюкасъл

Уотфорд нанесе тежка загуба на Нюкасъл с 3:0 на “Сейнт Джеймсис Парк”. Това бе четвърта поредна загуба за отбора на Рафаел Бенитес в шампионата. Така след положителния старт “свраките” последователно се свличат надолу.

Уил Хюз изведе тима на Марко Силва напред в 19-ата минута. Малко преди почивката автогол на Йедлин даде стабилен задатък на гостите, а в 62-ата минута Андре Грей постави завършек на интригата.

Уотфорд записа четвърта победа като посетител от началото на сезона и е на осмо място с актив от 21 точки. Тимът изигра доста мощен мач и във втори следващ дуел не позволи попадение. На другия полюс бе Нюкасъл, който рядко застрашаваше вратата на противника. Два изстрела на Хоселу бяха единствените удари в очертанията на вратата.

НЮКАСЪЛ - УОТФОРД 0:3
0:1 - Хюз (19)
0:2 - Йедлин (45-авт)
0:3 - Грей (62)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 13 кръг, събота 25 ноември  Нюкасъл 0:3краен резулат  Уотфорд