УЕФА обяви, че разследва четирима футболисти на Реал Мадрид за

...
УЕФА обяви, че разследва четирима футболисти на Реал Мадрид за
Коментари Харесай

УЕФА разследва звезди на Реал Мадрид, могат да пропуснат мача с Арсенал

УЕФА разгласи, че проверява четирима футболисти на Реал Мадрид за вероятно нарушаване на дисциплинарния устав поради държанието им в реванша от осминафиналите в Шампионската лига против Атлетико Мадрид. Това са Килиан Мбапе, Винисиус Жуниор, Антонио Рюдигер и Дани Себайос.
Прочетете още
Двубоят, който се игра на стадиона на “дюшекчиите ” на 12 март, беше извоюван от “кралете ” след осъществяване на дузпи. В насладата си след последния сигнал съвсем всички футболисти на Реал застанаха пред единия от секторите зад едната врата. На горните редове там бяха техните последователи. На по-ниските обаче бяха такива на Атлети, което докара до напрежение. Така в този момент въпросните състезатели на “белите ” са упрекнати, че са предизвикали.

“Марка ” прецизира, че Рюдигер е разследван поради жест, имитиращ рязане на глава. Мбапе пък се допира по гениталиите, а Винисиус влиза в борба с почитатели още преди края на срещата. Предполага се, че Дисциплинарната комисия към УЕФА е била сезирана от Атлетико Мадрид.

Ако бъдат приети за отговорни, Мбапе, Рюдигер, Себайос и Винисиус Жуниор рискуват да бъдат осъдени най-малко за първия мач от четвъртфиналите против Арсенал, който е на 8 април.

Иначе от клипчета се вижда, че и други състезатели на Реал Мадрид честват бурно, като да вземем за пример Джуд Белингам опитва да засече с глава хвърлена от трибуните бутилка.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР