Турският държавен глава обяви, че социалните платформи представляват риск за

...
Турският държавен глава обяви, че социалните платформи представляват риск за
Коментари Харесай

Социалните платформи са риск за демокрацията

Турският държавен глава разгласи, че обществените платформи съставляват риск за демокрацията, заяви организация Анадола.

Коментарът беше изработен през днешния ден. Реджеп Ердоган прикани да се правят действителни инспекции на тези платформи.

Иначе те крият риск за демокрацията. Той добави, че това би трябвало да се прави от всяка обособена страна.

Ердоган приказва на турски медиен конгрес. Турският държавен глава упорства, че въпросът с медиите би трябвало да бъде взет в ръцете на страната.

Мнението му е, че медийните платформи не могат да са под напълно задграничен надзор. Дискутират се разновидности за съдействие сред медиите.

Ердоган се надява да се намерят действителни решения по тематиката. Държавният глава упорства за действителен разговор.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР