Цветелин Чунчуков се разписа след асистенция на Георги Пашов при

...

Чунчуков вкара след асистенция на Пашов при победа в Румъния

Цветелин Чунчуков се разписа след асистенция на Георги Пашов при успеха на Академия Клинчени с 2:0 над гостуващия Сепси в мач от деветия кръг на румънското футболно състезание. Пашов изведе Чунчуков самичък против вратаря на противника в 15-ата минута и нападателят невъзмутимо осъществя комбинацията сред двамата българи, с цел да открие резултата.

В 40-ата минута Чунчуков създаде дузпа за домакините. Той беше повален в наказателното поле, само че Раул Русеску пропусна от бялата точка. Русеску въпреки всичко се оправдава и удвои малко преди почивката. Чунчуков беше сменен в 63-ата минута, а Пашов игра цялостен мач. Третият българин в състава Асен Чандъров остана запаса. С триумфа Академия Клинчени събра 13 точки и се изкачи на пето място в класирането.