ЦСКА записа шокираща загуба с 1:2 от Царско село в

...

Изненада! Царско село шокира ЦСКА

ЦСКА записа шокираща загуба с 1:2 от Царско село в мач от 23 кръг на родното състезание. Двубоят бе белязан с редица скандални моменти - състезател на домакините сподели неприлични жестове към агитката на " алените ", те пък бяха на път да пресечен мача с расистки викания. В същото време към края на дуела към треньора Милош Крушчич полетяха бутилки и снежни топки, които бяха съпроводени с крясъци " Оставка ".

Двубоят стартира с неочакван гол на Царско село още в 7-ата минута. Ната стреля, топката се удари в бранителите, а за нея се пребори Андерсон, който стреля по земя и прониза Бусато. " Червените " пуснаха гол след 10 мача със " суха мрежа ".

Играчите на Крушчич съумяха да изравнят в 20-ата минута. Едвин Джеси навлезе в наказателното поле и подаде по земя за Стефано Белтраме, който стреля. Пласид избави, само че топката рикошира в лицето на италианеца и влезе в мрежата. Малко по-рано Соу бе покрай това да вкара, само че топката бе изчистена от голлинията.
Източник: fakti.bg