ЦСКА София отново загуби нелепо от украинския Зоря (Луганск), този

...

Нова нелепа загуба за ЦСКА София срещу Зоря

ЦСКА София още веднъж загуби неуместно от украинския Зоря (Луганск), този път с 0:2 при гостуването си в град Запорожие.

Мачът бе от Трета група на шампионата Лига на конференциите.

Двубоят наподобяваше много на първия конфликт сред тези два тима в София преди две седмици, когато българите преобладаваха преди почивката, само че позволиха загуба с 0:1 след почивката. Подобен бе развоят в Украйна и преди две години в мача сред двата тима, когато ЦСКА падна с 0:1.

Сега ЦСКА още веднъж доминираше, само че не успяваше да стигне до гола.

Така се стигна до 87-ата минута, когато бранителят на "червените " Томас Лам позволи груба неточност около тъчлинията, изгуби топката от иранеца Шахаб Захеди, който напредна и порази вратата на Густаво Бусато.

В петата минута от добавеното време при контра, проведена от иранците в тима на домакините, този път се разписа
Алахяр Саядманеш, с което фиксира загубата на българите с 0:2.

ЦСКА София остана единствено с 1 точка на последното място в групата, а Зоря набра 6 пункта.
Източник: skandal.bg