ЦСКА (Москва) хвърли здрав бой на Арсенал (Тула) в домакинството

...

ЦСКА хвърли здрав бой на Арсенал

ЦСКА (Москва) хвърли здрав пердах на Арсенал (Тула) в семейството си от предпоследния 29-и кръг на съветската Премиер лига. " Армейците " се постановиха с 6:0 и се изкачиха на 3-ата позиция в класирането. Георги Миланов не се появи в игра за домакините, до момента в който Михаил Александров изигра цялостен мач за гостите.

Фьодор Чалов развинти противника с хеттрик във 2-ата, 21-ата и 43-ата минута. Още два гола добави Ахмед Муса в 11-ата и 49-ата минута. Освен тях се разписа и Александър Головин в 40-ата минута.

След тази победа ЦСКА събра актив от 55 точки и излезе на 3-ото място, Арсенал пък остава 7-и с 39 точки в актива си.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

КЛАСИРАНЕ
Премиер Лига 29 кръг, неделя 6 май  ЦСКА (Москва) 6:0краен резулат  Арсенал (Тула)