ЦСКА и Лудогорец не излъчиха победител, завършвайки наравно 0:0 в

...

ЦСКА и Лудогорец не излъчиха победител

ЦСКА и Лудогорец не излъчиха победител, завършвайки наедно 0:0 в дербито от плейофите на Първа лига, ирано на стадион " Българска войска ".
 Десподов: Вярвам в успеха на ЦСКА над Лудогорец (видео)
Напрежението в региона на Борисовата градина бе пъклен огромно, като двата тима пропуснаха да поведат в резултата след няколко положителни благоприятни условия, а драмата стартира с пропусната дузпа на Али Соу още в 7-ата минута.

През втората част гостите леко подвигнаха темпото, само че това не даде резултат, като в последните минути " червени " и " зелени " се дебнеха за неточности в отбраната, само че не съумяха да си отбележат гол.

Така ЦСКА продължава да е на 3 точки от Лудогорец и ще се надява разградчани да се спънат някъде в оставащите кръгове. " Червените " имат 69 точки, до момента в който първенците са със 72.
Източник: offnews.bg