Цървена звезда затвърди господството си в сръбския футбол през този

...

Цървена звезда триумфира с Купата на Сърбия

Цървена звезда затвърди господството си в сръбския футбол през този сезон. " Звездашите " победиха Партизан на финала за Купата на Сърбия след дузпи след 0:0 в постоянното време и продълженията.

В слабите 90 минути и двата тима нямаха доста шансове, а по-късно в продължението Партизан пропусна голям късмет.
 Новак в елита на Турция договаря за Балотели

Адана Демирспор желае нападателя

След първите три серии от дузпи, приключили с голове, при започване на четвъртата серия вратарят и капитан на Партизан Владимир Стойкович получи втори жълт картон, само че съгласно разпоредбите му беше разрешено да остане на вратата.

Когато обстановката се успокои, Йоич пропусна за Партизан, а Николич беше прецизен за Звезда и в последна сметка Никола Стулич осъществя дузпа за трофея за " звездашите ".