Три индивидуални квоти спечелиха българските състезатели по спортна гимнастика за

...

България получи три квоти за Световното по спортна гимнастика

Три самостоятелни квоти завоюваха българските състезатели по спортна гимнастика за Световното състезание, което ще се организира от 30 септември до 8 октомври в Антверп (Белгия).

Визи за шампионата на планетата добиха Йордан Александров, Кевин Пенев и Палома Спиридонова. Тримата си извоюваха правото да вземат участие в шампионата на планетата след представянето си на Европейското състезание в Анталия Йордан Александров и Кевин Пенев заеха 46-о и 47-о място в многобоя при мъжете, а Палома Спиридонова приключи на 46-та позиция при дамите.
Източник: novsport.com