Треньорът на Локомотив Бруно Акрапович се изненада от експедивността на

...

Бруно: Във Варна реферът изчака поне до 3-ата минута

Треньорът на Локомотив Бруно Акрапович се изненада от експедивността на рефера в мача с Дунав, приключил 2:0 за русенци:

" Дузпа и черен картон в първата минута. В Черно море съдията изчака до трета минута в този момент беше по-бърз.

Пътувахме 4 часа и половина. Взехме в групата 7 юноши.

Имахме греда и две положения. Много неприятен ден за мен повече няма какво да кажа Това не е дузпа, това не е червен картон. Ако е дузпа, не е червен картон. Това е тройно наказване.

Имаме играчи с качества, давам им късмет, само че аз желая точки. Доволен съм по какъв начин играха. Имахме положителни подавания в последната третина.

Всичко отива на моята сметка. Не желая някой да се контузи за мача във вторник. Нямаше да загубим, в случай че всичко беше наред.

Имаме прекрасен резултат против Септември и ще подготвим добра тактичност. Загубихме два пъти от тях. Няма място за разпределяне.

Би били хубаво за почитателите да играем край с Ботев. Какво ще се получи, ще забележим. Аз ще се веселя да играем на край, цавърши Акрапович.
Източник: marica.bg