Треньорът на Борусия (Дортмунд) Петер Щьогер призна, че неговият отбор

...

Треньорът на Борусия : Представянето ни през първото полувреме бе непрофесионално

Треньорът на Борусия (Дортмунд) Петер Щьогер призна, че неговият тим е извадил шанс в гостуването си на Аталанта, приключило 1:1. Срещата бе от 1/16-финалите в Лига Европа, а " жълто-черните " отстраниха своя противник с общ резултат 4:3.

" Определено извадихме шанс. Знаех, че мачът ще е доста сложен. Ние в допълнение улеснихме домакините през първата част. Не бяхме нито нападателни, нито спокойни и съсредоточени. Изобщо не правехме това, което бяхме говорили. Представянето ни през първото полувреме нямаше нищо общо с професионализма.

През втората част нещата се трансформираха. Резервите се включиха добре. Много се веселя за Шмелцер, тъй като той е нашият капитан и до неотдавна лекуваше травма. Марко Росй също доста оказа помощ.

Доволен съм, че продължаваме напред. Има обаче доста какво да проучваме след този мач ", разяснява треньорът на Борусия (Дортмунд).