Тотнъм се върна обратно в местата в Шампионската лига, след

...

Тотнъм отново в челната четворка след завръщането през второто полувреме срещу Брентфорд

Тотнъм се върна назад в местата в Шампионската лига, откакто три гола за осем минути второ полувреме го изстреляха до безредна победа с 3-2 вкъщи против Брентфорд.

Шпорите бяха мудни през първото полувреме и изостанаха до откриването на Neal Maupay в 15-ата минута, само че диалогът на Ange Postecoglou на полувремето наподобява свърши работа.

Destiny Udogie и резервата Brennan Johnson означиха в границите на 72 секунди една от друга при започване на втория интервал, преди Ричарлисън да вкара седмия си гол в последните си седем мача във Висшата лига.

Все още имаше време Айвън Тоуни да означи още веднъж при второто си присъединяване след завръщане след възбрана за залагане, само че Тотнъм съумя да надскочи Астън Вила и да си върне четвъртото място.