Тимът на , управляван от Деян Стойков, надигра Спартак на

...

ЦСКА-София надигра ретро Левски със 7:3 в WINBET е-футбол лига

Тимът на, ръководен от Деян Стойков, надигра Спартак на Миладин Войнаков със 7:3 във финалната групова фаза на WINBET е-футбол лига. Двубоят беше излъчен по Sportal TV.

Във виртуален воин за алените още веднъж се трансформира Соу, който означи шест от общо седем гола. Две от тези попадения бяха през първото полувреме (31, 45+1 мин), а сред тях се разписа и Юга (35 мин.). Аспарухов върна едно попадение за сините в 47-ата мин., само че малко по-късно последва червен картон за Котков и тимът на Миладин Войнаков остана с състезател по-малко.

Последваха нови два гола на Соу (56, 59 мин.). Войнаков не загуби вяра за поврат и макар численото предимство на противника и огромния му голов задатък, посредством Аспарухов сините съумяха да осъществят още два гола (57 и 66 мин.). Последните две попадения на топ голмайстора Соу бяха в 86-ата и 90-ата минута.

Във втората телевизионна среща за деня от WINBET e-футбол лига Цветомир Петров с Левски от 90-те до наши дни резервира втората си позиция във краткотрайното анулиране, откакто победи Кай Шаленберг и с 3:1. Първото полувреме приключи при резултат 1:0 с попадение на Иванов в 12-ата минута. Соарес (62 мин.) и Ангелов (78 мин.) записаха по един гол за сините във втората част, а гостите от Разград оформиха крайния резултат посредством Кешеру в 83-ата минута.

WINBET е-футбол лига се провежда от „ Спортс Мениджмънт България “ и се излъчва извънредно от Sportal TV всеки работен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за шампионата бихте могли да откриете на уеб страницата.