Евродепутати нищиха как да се справим с мигрантите у нас
Тези, които желаят да получат леговище в Европейския съюз, не могат да имат престъпно минало. При такива данни - да се връщат в страните, от които идват. Това съобщи пред БТВ от /ЕНП във връзка случаите с мигранти у нас от последната седмица.
Илхан Кючюк от /АЛДЕ призова да не се употребява страховете на европейските общества, само че и да не си затваряме очите за бежанците. Според него би трябвало да има скрининг и по-късно интеграция, тъй като Европа има потребност от работна ръка.
" Проблемът е, че полицейското наличие е следващо. Тези, които вилнеят по улиците на София, нямат място тук, тези хора не желаят да се вписват. Не може европейските политици да са наивни и да мислят, че вкарваме ИТ експерти. Тези хора търсят обществени помощи, множеството от тези хора не бягат от военни спорове. Нелегалната миграция е рак. Решението е никакви обществени помощи на калпак, нулева миграция и репатрация ", разкри от /ЕКР.
Проблемът е цялостният неуспех на системата за сигурност, сподели Елена Йончева
Елена Йончева е български публицист. Родена е на 27 май 1964 година в град София. Йончева е работила в от /Прогресивния алианс на социалистите и демократите.
Трябва да има твърда граница и унищожаване на мигрантските центрове от градовете, добави Джамбазки.




