62-годишен мъж от Ямбол е с опасност за живота след зверска катастрофа на АМ „Тракия“
Тежко ПТП е станало на Автомагистрала „ Тракия “ към 19:16 часа през вчерашния ден, оповестиха през днешния ден от.
Произшествието се е случило с товарен автомобил „ Ивеко “. Зад кормилото е бил мъж на 62 години от Ямбол .
Камионът е излязъл от пътното платно и се е забил в мантинелата, след което се е преобърнал в спешната лента.
Водачът е с диагноза „ политравматизъм “ и е настанен за лекуване в „ Реанимацията “ на болничното заведение в Ямбол, където лекарите се борят за живота му .
Присъединете се към нашия
Външният ни министър с пояснение за „ голото рамо “ и Киевско-Печорската лавра
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




