Таранът на ЦСКА-София Фернандо Каранга, който вкара първия гол и

...

Каранга: Знаехме, че мачът ще е на половин терен

Таранът на ЦСКА-София Фернандо Каранга, който вкара първия гол и десети за сезона при успеха с 3:0 над Дунав, разгласи, че алените са играли този мач на половин терен.

Благодарен съм на Бог, че ми даде късмет да осъществявам 10-те попадения. Първото полувреме нямаше доста обстановки. Знаехме, че мачът ще бъде на половин терен. Когато Стамен Белчев ни даде инструкции на почивката, знаехме, че би трябвало да пресираме и да търсим голове.

Вкарвам с помощта на труда, който всички поставят. Работя на тренировките, постоянно да взимам вярно решение.

Знаем, че където и да играем - тук или на открито, тези тимове постоянно ще бъдат прибрани. Трябва да продължим серията още дълго време. Не съм индивидът, който ще каже по кое време ще спре, мислим мач за мач и нека продължи по-дълго”, пожела си Каранга.
Източник: novini.bg