Старши треньорът на Левски Живко Миланов обяви, че подава оставка

...

Живко Миланов хвърли оставка след загубата от Ботев

Старши треньорът на Левски Живко Миланов разгласи, че подава оставка след загубата от Ботев в Коматево с 1:3. " На тима му би трябвало ново начало. Утре ще приказвам с управление и напущам. Обявих пред футболистите в съблекалнята, че си потеглям. Казах им, че аз се махам, само че те остават и сами би трябвало да извадят тима от тежката обстановка. Някой би трябвало да поеме отговорност за това и в тази ситуация съм аз.

В мача решителен бе моментът в продължението на първото полувреме, когато ни вкараха гол от дузпа и останахме с човек по-малко. До този миг бяхме безусловно равностойни. През второто полувреме се опитахме да реагираме. Стигнахме до положения, които пропуснахме. Дойде и второто попадение в нашата врата, което беше автогол. Дузпа, червен картон и автогол е нещо, което може да събори всеки тим. В този миг мачът свърши ", съобщи Миланов.
Източник: marica.bg