Старши-треньорът на ФК Хебър Николай Митов сподели причините за загубата

...

Митов: Срещу Краснодар II бяхме двулики

Старши-треньорът на ФК Хебър Николай Митов показа аргументите за загубата на пазарджиклии с 2:5 от съветския Краснодар II в първата контрола от лагера в Анталия.

" В момента тренировките са тежки и по тази причина давам на всеки по равно минути в контролите. Когато имаш искания би трябвало да ги покажеш на терена, употребявайки шанса си. А не да правиш това по кафетата или на маса. Първото полувреме беше доста едва за нас. Няма какво да го крием. Почти никой не мога да отлича до почивката. За себе си върша заключения. Второто полувреме видях другото лице на Хебър. В момента се готвим и до първия мач би трябвало да почистим тези недъзи в играта. Надявам се получените травми на Георги Търтов и Жак Пехливанов да не са от най-тежките, тъй като доста им идва към този момент на тези момчета. Поуките ще си извлечем и в формалните мачове ще изглеждаме друго ", съобщи след края на срещата наставникът на хебърци.
Източник: marica.bg