Старши треньорът на Ботев (Гълъбово) Людмил Киров беше много разочарован

...

В Ботев пропищяха от съдията

Старши треньорът на Ботев (Гълъбово) Людмил Киров беше доста отчаян от съдийството на Петър Григоров при загубата от Пирин с 1:2 от петия кръг във Втора лига. " Честитя успеха на Пирин. Тя е заслужена. Ние през първото полувреме не приличахме дори на тим, когато останахме с 10 индивида нещата се трансформираха. Вкарахме гол, вкарахме и втори, само че реферът ни го анулира. Странични фактори ни попречиха и то не за първи път да спечелим точка при посещение. Съдийството несъмнено беше в наш ущърб. Най-напред реферът Григоров подмина безспорен фаул на границата на наказателното поле в наша изгода, а в последната минута свири противоречиво нарушаване в офанзива, при което последва нашия гол. Как да спечелим при такова съдийство? Да не приказваме, че трябваше да има и по-дълго продължение. Няма да подаваме тъжба, тъй като няма смисъл, само че и по този начин не може ", безапелационен бе някогашният асистент на Веселин Великов в Дунав.

В 90-ата минута асистент треньорът на гостите Георги Кирилов беше отхвърлен от аварийна пейка поради митинги.