St Brigid's of Roscommon си осигуриха място в тазгодишния финал

...

GAA: St Brigid`s изпращат Castlehaven, за да запазят място във финала на All-Ireland

St Brigid's of Roscommon си осигуриха място в тазгодишния край на All-Ireland Senior Club Football, откакто победиха Castlehaven на Корк с 1-11 към 0- 10.

Мачът на Semple Stadium продължи макар леко мразовитите условия, за разлика от срещите в други елементи на страната, които бяха анулирани заради неприятни условия.

Силно начално полувреме от мъжете от Roscommon, в това число гол на Brian Derwin в 11-ата минута, ги доведоха до 1-7 до 0-6 на почивката.

Всичко е над!!!

Огромни поздравления за St Brigid's.

AIB All-Ireland Senior Club Semifinal #RosGAA
34 минути 2-ро полувреме
St Brigid's: 1-11(14)
Castlehaven: 0-10(10) pic.twitter.com/bMDaMa5ZoD