След силна игра през второто полувреме хандбалистите на Спартак направиха

...

Хандбалистите на Спартак направиха обрат срещу Левски и запазиха шансове за Топ 4

След мощна игра през второто полувреме хандбалистите на " Спартак " направиха поврат и победиха " Левски " с 29:27 (10:15) в мач от XV кръг на " А " група в Павликени.

" Това бе най-слабия ни мач. Добре, че показахме темперамент и геройство след почивката, и стигнахме поврат, който ни разреши да запазим шансове за Топ 4 преди плейофите. ", съобщи президентът на спартаклии Росен Добрев.

Треньорът Веселин Станков пък добави: " Спечелихме с по-разумна игра през второто полувреме. "

В оставащите три кръга до края на постоянния сезон нашите одобряват " Чардафон " и " Пирин " (Гоце Делчев) и гостуват в Ловеч.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html