След дълги години протакане, МО най- сетне продаде на фирми

...
След дълги години протакане, МО най- сетне продаде на фирми
Коментари Харесай

Чакат да се самосрутят ли?

След дълги години отсрочване, МО най- сетне продаде на компании и даде на Хасково част от парцелите си с отпаднала нужда. Те, както неведнъж сме писали, са рискови, защото се самосрутват, а стена на казарма на ул. „ Ком “ даже умъртви човек.

Така наподобяват от много време някогашните казарми на бул. „ Левски “ и „ Дунав “. Това е останало от тях, а са „ обезопасени “ единствено с защитни ленти, които към този момент липсват.



Чакат да се срутят, вместо да платят да ги съборят, разясняват минувачи. Въпреки, че секторът е рисков, доста хора избират да минават около руините на път за центъра, вместо по отсрещния тротоар.



Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР