Славия и Черно море завършиха 1:1 в късния мач от

...

Славия спря Черно море по пътя към топ 4

Славия и Черно море приключиха 1:1 в късния мач от 28 кръг на родната Първа Лига, като по този начин „ бургазлии “ не съумяха да изместят Левски от четвъртото място в шампионските плейофи.

Евгений Сердюк и Емил Виячки вкараха двете попадения в средата на второто полувреме, до момента в който през останалото време Иван Дюлгеров и Николай Кръстев избавиха задоволително състояние, че да не разрешат точките да останат при единия или другия тим.

„ Моряците “ ще заложат всичко точно на Гергьовден идната седмица, с цел да се опитат вкъщи да победят Левски и да се доберат до мястото, даващо право на заключителен бараж за класиране в Лигата на конференциите през идната акция.

„ Белите “ пък просто доиграват акцията и на същия 6 май ще се опитат да нанесат още един удар по самочувствието на изпадналия в кома ЦСКА.
Източник: fakti.bg