Шестият на полусезона в Северозападната Трета лига ОФК Локомотив (Мездра)

...

Локомотив /Мездра/ стартира зимните си контроли с победа като гост срещу Левски II /София/

Шестият на полусезона в Северозападната Трета лига ОФК Локомотив (Мездра) победи като посетител с 2:3 дванайсетия в есенното класиране в Югозападната Трета лига Левски II (София) в първата контрола на двата тима от зимната им подготовка. Проверката се игра на помощния терен на стадион „ Георги Аспарухов “ в столицата.
Домакините поведоха в резултата в средата на първото полувреме след неточност в защитата на капитана на „ железничарите “ Николай Ганчев. Десетина минути по-късно Кристиян Димитров изравни след съвършено изпълнен директен свободен удар от границата на наказателно поле в горния ляв ъгъл.
До края на първата част локомотивци стигнаха до цялостен поврат с две попадения на възпитаника на Детско-юношеската школа на мездренския клуб Иван Кирилов, минал също през юношеските обединения на Ботев (Враца) и на ЦСКА 1948 U17. Най-напред 16-годишният гений беше изведен самичък против вратаря на „ сините “ от новото попълнение Сергей Георгиев и не сгреши, а в заключителните минути на полувремето засече центриране от левия фланг на Кристиян Димитров за 1:3.
    Двайсетина минути след почивката столичани стигнаха до почетно попадение - 2:3, при който резултат приключи дуелът.
Локо (Мездра) стартира състав: Цветелин Ставрев, Ваньо Иванов, Николай Ганчев (кап.), Йоан Цанев, Васил Сапунджиев, Михаил Бешев, Иван Кирилов, Кристиян Димитров, Сергей Георгиев, Иван Велчев и Милен Илиев. След почивката старши треньорът на „ червено-черните “ Николай Христозов пусна в игра Христо Георгиев, Деян Иванов, Ивайло Бояджиев, Светослав Валериев, Гроздан Илиев, Кристиян Йотов, Асен Русинов и Николай Иванов.
Следващата контрола на ОФК Локомотив е тази събота, 27 януари, от 17:30 часа в столичния кв. Драгалевци с 16-ия на полусезона в Югозападната Трета лига Оборище (Панагюрище).
Останалите инспекции на мездренските „ железничари “ са на 3 февруари с Ювентус 95 (Малчика), на 7 февруари с Балкан 1929 (Ботевград), на 10 февруари с Чавдар (Етрополе) и на 17 февруари с Партизан (Червен бряг).
Източник: bulnews.bg