ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Д'Анджело Ръсел отбеляза 28 точки,

...

Антъни Дейвис има 3-ти трипъл-дабъл в кариерата си, Лейкърс победиха Хорнетс със 124-118

ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Д'Анджело Ръсел означи 28 точки, Антъни Дейвис имаше 26 точки, 15 битки и 11 асистенции за третия си мач трипъл-дабъл в кариерата си и Лос Анджелис Лейкърс удържаха, с цел да победят Шарлът Хорнетс с малко играчи със 124-118 в понеделник вечер за третата си поредна победа.

ЛеБрон Джеймс добави 26 точки за Лейкърс (27-25 ), които приключиха 4-2 в гостуването си, с цел да натрупат по този начин нужната инерция преди идната пауза за мача на звездите.

Майлс Бриджис изригна с рекордните в кариерата си 41 точки, а новобранецът Брандън Милър означи 33 точки с пет тройки за Хорнетс, които претърпяха осмата си поредна загуба, откогато размениха Тери Розиър в Маями.

Лейкърс стреляха 64% от пода през първото полувреме и построиха преднина от 74-58, насочвайки се към съблекалнята зад 22 точки от Ръсел и 17 от Джеймс.

Джеймс имаше няколко забележителни моменти в първото полувреме, преминавайки около Пи Джей Уошингтън и потапяйки 7-футовия...