Шампионът на Аржентина Бока Хуниорс изнесе истинско представления в дома

...

Шоу на Бока в дома на Велес

Шампионът на Аржентина Бока Хуниорс изнесе същинско представления в дома на Велес Сарсфийлд в мач от 4-ия кръга на аржентинската " Суперлига ". Играчите на Гилермо Скелото разрушиха с 4:0 своя съперник, като продължиха победната си серия в шампионата.

Голмайсторът на шампионата и тима Дарио Бенедето означи дежурните си две попадения. Деветката даде задатък на Бока в 15-ата минута, когато засече на празна врата подаване на Фабра. През втората част удвои с красиво осъществяване. Голаджията този път означи с пета в 51-ата минута, като към този момент има пет попадения през този сезон.

Малко по-късно Бенедето центрира към Кардона, само че бранителят на домакините Домингес си означи автогол, пробвайки се да пресече подаването. Хубав пробив на Фабра в 86-ата минута приключи с четвърти гол за първенците.

Така Бока във втори следващ мач отбелязва четири гола, като продължава да няма неточност в състезание, където е водач с 12 точки. Първата загуба на Велес остави отбора на седмо място със седем точки.