Селекцията на Франция отново изигра посредствен мач и отстъпи с

...

Младежите на Гамбия се разправиха с връстниците си от Франция

Селекцията на Франция още веднъж изигра несъвършен мач и отстъпи с 1:2 от връстниците си от Гамбия във втория кръг груповата фаза на Световното по футбол за младежи до 20 години. Така младите “петли ” се намира на последното място в своята група “F ” и ще би трябвало да гонят наложителна победа с експресивен резултат против Хаити в заключителния си мач от тази фаза на шампионата, за гонят третото място, което при избрани условия би им дало правото да се класират за директните елиминации.

Иначе тимът от “Стария континент ” стартира мача кошмарно и футболистът на Троа - Танги Зукру, си означи безразсъден автогол след единствено 13 минути игра. Все отново различен състезател на Троа - Уилсон Одоберт, изми срама до известна степен и изравни в 61-ата минута. “Петлите ” обаче не съумяха да стигнат до цялостен поврат и даже позволиха допуснаха втори гол, който означи Мамин Санянг в 68-ата минута.