Саяна постави точка на серията от девет поредни победи на

...

Саяна спря дубъла на Локо

Саяна сложи точка на серията от девет следващи победи на Локомотив II (Пловдив) с 1:0 в Хасково. Двубоят е от 24-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Илиян Марчев обезпечи триумфа в попадението си в 82-ата минута, когато осъществя с глава след центриране от фаул на Спас Милушев. Получи се извънредно оспорван равносилен мач. И двата тима непрекъснато търсеха път към вратата на противника.

Хасковските нападения бяха по-опасни. В 60-ата минута Ефе Али извърши нарушаване, рефера му подвигна втори жълт и червен картон. Адмирации за пловдивчани, които даже и в понижен състав продължиха да търсят успеха.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.