Състезанията по баскетбол от възрастова група 5-7 клас, част от

...

Завършиха състезанията по баскетбол 5-7 клас

Състезанията по баскетбол от възрастова група 5-7 клас, част от ученическите игри 2017/2018г., приключиха. Срещите се изиграха в спортния салон на ОУ „ Цар Симеон I “ и в залата на СУ „ Елин Пелин “.

Класирането при девойките е следното: преди всичко – ОУ ”Ангел Кънчев ”, на второ и трето място – тимовете на ОУ „ Захар Стоянов “ и ОУ ”Цар Симеон I “.

В извънредно оспорван мач с продължения, с две точки разлика и резултат 89 на 87, първенци станаха учениците от СУ „ Найден Геров “. Сребърните медали останаха за противниците им от ОУ „ Г. С. Раковски “, а на трето място се класираха децата от МГ „ Д-р Петър Берон “. Отборите спечелили не престават присъединяване се през месец март в регионални и зонални надпревари от ученическите игри.

Всички призьори получиха купи, медали, специфични грамоти, подписани от кмета Иван Портних и предметни награди. /live.varna.bg
Източник: dnesplus.bg