Съдийството в срещата между Милан и Челси на Сан Сиро“

...
Съдийството в срещата между Милан и Челси на Сан Сиро“
Коментари Харесай

Съдийско издевателство над Милан в Шампионската лига

Съдийството в срещата сред Милан и Челси на „ Сан Сиро “ в Шампионската лига се трансформира в следващия образец за стремглавото снишаване на равнището в специалността, тъй като германецът Даниел Сибер трансформира италианците в свои жертви за триумфа с 0:2 на „ лондончани “.

В 18' Фикайо Томори бе изпъден за нарушаване в личното си наказателно поле против Мейсън Маунт. Бившият защитник на „ сините от Стамфорд Бридж “ употребява ръцете си, с цел да опита да спре своя противник, само че в най-хубавия случай дузпата щеше да е изцяло задоволителна, въпреки и в известна степен дискусионна. Сибер обаче реши да изгоди непосредствено Томори, с което митът за тройното наказване бе развенчан и домакините останаха с човек по-малко и с гол пасив, защото Жоржиньо стреля тъкмо от бялата точка.

Десетина минути по-късно Рахим Стърлинг се хвърли с бутоните напред в краката на Брахим Диаз, само че бе глобен единствено с жълт картон.

Not our night.
— AC Milan (@acmilan)

Пиер-Емерик Обамеянг в следствие усили разликата, преборвайки се точно със своя съотборник - Стърлинг, с цел да стреля в близкия ъгъл на Чиприян Татарушану.

До края на срещата „ росонерите “ получиха още 6 жълти картона, като съвсем всеки един пристигна след доста по-безобидни нарушавания от това на британското крило на гостите в 29'.

Някъде към паузата сред двете полувремена играчите на Милан като че ли се примираха със ориста си и пробваха да контраатакуват най-много през Рафаел Леао, само че численото предимство на Челси разреши бранителите да го пресират по-масирано, с цел да не може да върне отбора си в срещата.

В последна сметка Челси победи за втори следващ път над Милан и към този момент е водач в Група E със 7 точки, до момента в който „ росонерите “ остават с 4 на третата позиция.

A job well done!
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР