С попадение на Сергей Милинкович-Савич в четвъртата минута на добавеното

...

Лацио и Лече завършиха при равенство в среща от италианската Серия А

С попадение на Сергей Милинкович-Савич в четвъртата минута на добавеното време Лацио стигна до тъждество против Лече за 2:2 при семейството си 35-ия кръг на италианската Серия А. Съставът от Рим не съумява да завоюва три точки във втори следващ мач от шампионата и заема трета позиция във краткотрайното класиране с 65 точки, поставяйки под подозрение мястото си в топ 4 в края на сезона. Четвъртият Интер има 63 точки и мач по-малко, а петият Милан е с 61 и също му следва да изиграе дуела си от 35-ия кръг.

Отборът на Лече е в серия от три срещи без победа и държи 16-ото място с 32 точки все още.

Чиро Имобиле даде преднина на домакините в 34-ата минута след центриране на Лиус Алберто. Това бе 11-и гол за Имобиле за сезона, само че първи в домакинство от Серия А от септември насам. Във втората минута на добавеното време на първата част обаче нападателят на Лече Реми Удин се разписа за 1:1.

Гостите поведоха в 51-ата минута след второ попадение на 26-годишния французин, преди да се стигне до изравнителното попадение на Милинкович-Савич след прецизен изстрел с глава в края на 2:2.