Румънският първенец ЧФР Клуж се наложи с 1:0 над Макаби

...

Един гол зарадва препълнения стадион в Клуж

Румънският отличник ЧФР Клуж се наложи с 1:0 над Макаби (Тел Авив) и чака с оптимизъм реванша от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Точен за домакините беше нападателят Билел Омрани в 22-ата минута.

Публиката на домакините сътвори невероятна атмосфера на стадион " Константин Радулеску ". Препълнените трибуни видяха мощен напън на отбора, воден от Дан Петреску. В средата на полувремето Чиприан Деак центрира от корнер, отбраната на Макаби сбърка и Омрани с глава отки резултата.

След почивката Чико Офоеду пропусна най-хубавата опция за гостите от Израел. ЧФР повече се защитаваше и в последна сметка стигна до отличен резултат с единствения си прецизен удар в дуела.

Победителят от тази двойка ще се изправи в идващия кръг против Селтик, който разгроми Номме Калиу с 5:0.

ЧФР КЛУЖ - МАКАБИ (ТЕЛ АВИВ) 1:0 (1:0)
1:0
Б. Омрани (22)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Шампионска Лига 2 кръг, сряда 24 юли  ЧФР Клуж 1:0краен резулат  Макаби Тел-Авив