Ростов изигра най-силния си мач от началото на сезона и

...

Попето и компания са на върха в Русия

Ростов изигра най-силния си мач от началото на сезона и съкруши с 3:1 като посетител досегашния водач в Премиер лигата ЦСКА (Москва). Два гола на Хорен Байрамян до почивката осигуриха добър задатък на отбора от Ростов на Дон, а през второто полувреме се разписа и Елдор Шомуродов, който към този момент има 10 попадения и настигна Александър Соболев на върха в листата на стрелците. За домакините вкара Никола Влашич в добавеното време.

Впечатляващата победа разреши на Ростов да събере 26 точки и да се изравни със Зенит и Локомотив (Москва) в челото на класирането. ЦСКА остана на четвърта позиция с точка по-малко. Ивелин Попов изведе гостите с капитанската лента и игра цялостен мач. Той свърши доста работа в средата на терена, а насочи и няколко удара към вратата на Игор Акинфеев, който избави московчани от по-тежко проваляне.
Източник: fakti.bg