Реферът Николай Йорданов ще ръководи дербито от 18-ия кръг на

...

Николай Йорданов свири на ЦСКА - "Лудогорец"

Реферът Николай Йорданов ще управлява дербито от 18-ия кръг на Първа професионална лига сред ЦСКА и " Лудогорец " в четвъртък (6 декември). Това стана ясно след оповестените през днешния ден дежурства за мачовете от междинния кръг на шампионата.

" Червените " футболни почитатели и управлението на отбора от стадион " Българска войска " надали ще са удовлетворени от този избор на Съдийската комисия на БФС, защото те няколко пъти показаха искания, че са били ощетени от определения съдия.

Той управлява и първия мач сред двата отбора от сегашния шампионат, който приключи с победа 1:0 за разградчани.

Помощници на Йорданов ще бъдат Георги Тодоров и Мирослав Иванов, а Ивайло Стоянов беше избран за четвърти рефер на срещата.

Местното дерби на кръга сред " Локомотив " и " Ботев " Пловдив, което ще се играе на 4 декември, е поверено на Владимир Вълков.
Източник: btvnovinite.bg