Реал Мадрид и РБ Лайпциг завършиха 1:1 в мач от

...

Реал Мадрид достигна до 1/4 финал в Шампионска лига

Реал Мадрид и Република България Лайпциг приключиха 1:1 в мач от 1/8 финалите в Шампионска лига, само че " лос бланкос " не престават към идната фаза с общ резултат 2:1.

Днешните посетители имаха положителни благоприятни условия през първата част, само че до гол не се стигна.

В началото на второто полувреме Винисиус се забърка в нова противоречива обстановка, откакто удари Вили Орбан без топка. Арбитърът сподели жълт картон на бразилеца макар претенциите от треньорския щаб на " биковете " за пряк червен.

В 65-ата минута точно Винисиус откри резултата, след прелестна асистенция на Джуд Белингам.

Три минути по-късно Вили Орбан изравни след удар с глава и върна интригата.

В добавеното време Дани Олмо опита грациозен прехвърлящ удар, само че топката кацна върху напречната греда.

Така Лайпциг отпадна, а Реал Мадрид продължава към 1/4 финалите.

Източник: cross.bg