Владо Николов, "Прогресивна България": Ще работим за възстановяване на доверието в Народното събрание
„ Прогресивна България " ще работи за възобновяване на доверието в Народното събрание, съобщи новоизбраният народен представител Владимир Николов при влизането в Народното събрание.
По думите му е „ безусловно неприемливо " Народното събрание да има едвам 8% публично утвърждение, а главната цел на политическата мощ е институцията да възвърне цената си посредством действителен спор и хрумвания, а не борба.
„ Фокусът през днешния ден е конституиране на Народното събрание, избиране на ръководител и стартирането на, дай Боже, сполучлива и продуктивна работа ", сподели той.
Попитан с какви упования влиза за първи път като народен представител, Николов акцентира като главен приоритет връщането на публичното доверие в Народното събрание.
" Една от главните цели, която имам аз персонално и „ Прогресивна България " като политическа партия е Народното събрание да върне цената, която имаше в очите на хората. За мен е безусловно неприемливо да има 8% утвърждение. "
" В Народното събрание би трябвало да има политически полемики, би трябвало да има обмяна на хрумвания, а не да го обръщаме на обичай пазар. Смятам, че това е доста положително начало за една сполучлива работа. "
По думите му е „ безусловно неприемливо " Народното събрание да има едвам 8% публично утвърждение, а главната цел на политическата мощ е институцията да възвърне цената си посредством действителен спор и хрумвания, а не борба.
„ Фокусът през днешния ден е конституиране на Народното събрание, избиране на ръководител и стартирането на, дай Боже, сполучлива и продуктивна работа ", сподели той.
Попитан с какви упования влиза за първи път като народен представител, Николов акцентира като главен приоритет връщането на публичното доверие в Народното събрание.
" Една от главните цели, която имам аз персонално и „ Прогресивна България " като политическа партия е Народното събрание да върне цената, която имаше в очите на хората. За мен е безусловно неприемливо да има 8% утвърждение. "
" В Народното събрание би трябвало да има политически полемики, би трябвало да има обмяна на хрумвания, а не да го обръщаме на обичай пазар. Смятам, че това е доста положително начало за една сполучлива работа. "
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




