През почивните дни беше подновено първенството по хандбал при младежите

...

​​​​​​​Младежите до 19 г. на ХК Локомотив стартираха с победа във втория дял от шампионата в Национална група „Б“

През почивните дни беше възобновено шампионата по хандбал при младежите до 19 година (М19) в Национална група „ Б “. В среща от четвъртия кръг момчетата на треньора Евгени Йоловски победиха като домакини своите връстници от ХК Осъм (Ловеч) с 37:19 (на полувремето 20:11). Двубоят се игра в спортната зала на НСА „ Васил Левски “ в София, където мездренските „ железничари “ играят домакинските си мачове.

Най-резултатен за младите локомотивци беше Валентин Гачев, който вкара 15 гола. Останалите попадения за спечелилите осъществиха капитанът на тима Милен Валентинов - 7, Илиян Младенов - 6, Деян Дачев - 4, Владислав Андреев и Теодор Ангелов - по 2 и Габриел Георгиев - 1. В състава на Локомотив М19 (Мездра) играха също Георги Вълков, Петър Ганев, Жоро Иванов, Кристиян Иванов и Цветелин Петров.
Източник: dnews.bg