Преследващият челните места Краснодар направи второ поредно равенство в Премиер

...

Краснодар стъпи накриво в неподходящ момент

Преследващият челните места Краснодар направи второ следващо тъждество в Премиер лигата на Русия. " Биковете " приключиха 1:1 вкъщи с Оренбург и пропуснаха отлична опция да се възползват от загубите на Локомотив (Москва) и ЦСКА (Москва). Равенството остави Краснодар на четвърта позиция с 28 точки, а Оренбург е 12-и.

Домакините сътвориха повече положения, само че се оказаха догонващи в 32-ата минута, когато прецизен беше нападателят на Оренбург Джордже Деспотович. В края на полувремето Магомед-Шапи Сулейманов асистира на Мануел Фернандеш, който вкара първия си гол за Краснодар.

" Гражданите " доиграха мача с човек по-малко, откакто в 80-ата минута червен картон получи Маркус Берг. Шведът фаулира жестоко Даниел Мишкич и реферът Алексей Матюнин незабавно го изгони.

След седмица за Краснодар следва южното дерби с Ростов на Ивелин Попов. Оренбург пък ще гостува на Урал.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Премиер Лига 14 кръг, неделя 27 октомври  Краснодар 1:1краен резулат  Оренбург