Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) завърши наравно 0:0 при гостуването

...

Пирин и Локо Пд си поделиха точките

Представителният тим на Локомотив (Пловдив) приключи наедно 0:0 при гостуването си на Пирин (Благоевград).

Двата тима не съумяха да си отбележат и поделиха точките на стадион “Христо Ботев ”.

В 21-ата минута Луан да Силва засече с глава центриране от корнер, само че над вратата. В края на полувремето Станислав Костов от Пирин бе изведен на преференциална позиция, като стреля настрана от вратата на Хоркаш.

В 60-ата минута Джовани стреля непосредствено от фаул, вратарят на домакините Ковальов мазета в корнер. Стражът на Пирин още веднъж трябваше да се намесва в 66-ата минута, когато Александър Василев стреля от отдалеченост. В 78-ата минута Бодуров засече от корнер, само че Динко Хоркаш бе на мястото си. В идната минута, след корнер за Локомотив, топката стигна до Димитър Илиев, който я отклони, само че Ковальов още веднъж се намеси.

На 01.11 Локомотив приема ЦСКА-София в отсрочена среща. Двубоят е от 17:15ч. на “Лаута ”.
Източник: novinata.bg