Представители на ВМРО, „Атака“ и НФСБ се събраха на коалиционен

...
Представители на ВМРО, „Атака“ и НФСБ се събраха на коалиционен
Коментари Харесай

Патриотите се събраха на коалиционен съвет, Атака напусна преждевременно

Представители на Вътрешна македонска революционна организация, „ Атака “ и НФСБ се събраха на съдружен съвет на " Обединени патриоти " в постройката на Народното събрание на пл. „ Княз Александър “, съобщи БГНЕС.
На него се чака сътрудниците в „ дребната коалиция “ да обсъдят идния евровот и опцията за явяване с обща листа.
Домакин на срещата е депутатът от патриотите и зам.-председател на Вътрешна македонска революционна организация Искрен Веселинов, а в неговия кабинет до този миг бяха видяни да влизат съпартиецът му Юлиан Ангелов и водачът на воеводите и министър на защитата Красимир Каракачанов.
От НФСБ вземат участие зам.-председателят на партията Валентин Касабов, както и Христиан Митев и Йордан Апостолов.
От страната на „ Атака “ участваха зам.-председателят на партията Десислав Чуколов и депутатът Николай Александров. Те обаче напуснаха съвещанието още в самото му начало.
„ Тръгнаха да се разискват тематики, които нямат нищо общо с изборите. Такива битовизми не би трябвало да бъдат обсъждани в подобен формат “, съобщи на излизане Чуколов и разгласи, че вътре даже е била упомената възможна кандидатура за депутат на някогашния здравен министър Петър Москов.
„ Вече се излъчват претенденти за листи, само че не е ясно на кои листи. За нас от „ Атака “ е значимо с какви послания ще се явим “, добави още зам.-председателят на партията.
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР