Португалската звезда Кристиано Роналдо вкара и четирите гола при разгромната

...

Роналдо заби четири гола за Ал Насър, записа пореден рекорд

Португалската звезда Кристиано Роналдо вкара и четирите гола при разгромната победа на Ал Насър над Ал Уехда с 4:0 в мач от шампионата на Саудитска Арабия. Петкратният притежател на Златната топка имаше сложен старт на интервала си в саудитския клуб, като записа проваляне в шампионата за Суперкупата на страната и едвам предходната седмица вкара първия си гол за отбора.

Роналдо обаче бе в топ форма против Ал Уехда и вкара два гола преди почивката и още два през второто полувреме. Първото попадение в дуела бе и гол номер 500 на португалеца в националните шампионати. За португалеца това бе 61-ви хеттрик в кариерата, като любопитното е, че той е вкарвал три и повече гола в един мач 31 пъти, откакто е навършил 30 години, с веднъж повече в сравнение с преди да навърши 30.

Ал Насър дели първото място в класирането с Ал Шабаб, като двата отбора имат по 37 точки, само че отборът на Кристиано Роналдо е изиграл мач по-малко. /БГНЕС
Източник: bgnes.bg