Лана Дел Рей пак е сама
Певицата Лана Дел Рей се е разделила с приятеля си – рапъра G-Eazy. Според западните медии той към този момент е траял напред и излиза с нова жена – певицата Холзи.
Лана Дел Рей и G-Eazy започнаха връзката си едвам напролет тази година и макар че явно не продължи дълго, тя бе много буйна и интензивна. За първи път двамата бяха видяни като двойка по време на фестивала Coachella през април.
„ Не се откъсваха един от различен, бяха непрестанно дружно и изглеждаха доста влюбени. Целуваха се, шепнеха си... “, разясниха тогава източници на западните медии.
Двамата продължиха да са толкоз близки и през останалите месеци, само че по всичко проличава, че не им е било писано да са дружно. Затова пък е време Лана Дел Рей да се въодушеви от разрушеното си сърце и да ни зарадва с нови песни.
EVA
Лана Дел Рей и G-Eazy започнаха връзката си едвам напролет тази година и макар че явно не продължи дълго, тя бе много буйна и интензивна. За първи път двамата бяха видяни като двойка по време на фестивала Coachella през април.
„ Не се откъсваха един от различен, бяха непрестанно дружно и изглеждаха доста влюбени. Целуваха се, шепнеха си... “, разясниха тогава източници на западните медии.
Двамата продължиха да са толкоз близки и през останалите месеци, само че по всичко проличава, че не им е било писано да са дружно. Затова пък е време Лана Дел Рей да се въодушеви от разрушеното си сърце и да ни зарадва с нови песни.
EVA
Източник: slava.bg
КОМЕНТАРИ




