Пау Гасол и Ламаркъс Олдридж отбелязаха по 17 точки и

...

Спърс без проблеми в Шарлът

Пау Гасол и Ламаркъс Олдридж означиха по 17 точки и овладяха по седем битки, а Сан Антонио удържа нападението на Шарлът до 37 % в стрелбата при триумф със 106:86.

Руди Гей добави 15 точки за Спърс, които прекратиха серията от три домашен победи за Шарлът. Хорнетс започнаха мача с баланс 7-2 в зала " Спектръм ", само че през първото полувреме вкараха единствено 22 % от стрелбите си и на почивката губеха с 11 точки.

Кемба Уокър, който напусна игрището за малко в третата част с травма в лявото рамо, приключи срещата с 18 точки при 8/12 в стрелбата си, само че останалите звезди на домакините не свършиха своята работа. Никола Бaтум, Дуайт Хауърд, Майкъл Кид-Гилкрайст и Марвин Уилямс финишираха с 6/29 в стрелбата под коша.