Първият двубой от 24-ия кръг на Висшата лига между Фулъм

...

Фулъм и Уувърхемптън откриха 24-ия кръг на Висшата лига с реми

Първият дуел от 24-ия кръг на Висшата лига сред Фулъм и Уувърхемптън приключи при резултат 1:1.

" Вълците " поведоха в 23-ата минута на дуела. Пабло Сарабия стреля диагонално, с цел да открие резултата на стадион " Крейвън Котидж ".

След почивката Манор Соломон възобнови равенството с акуратен фалцов удар отвън наказателното поле в далечния ъгъл на противниковата врата.

В добавеното време Жозе Са избави удар с глава на Карлуш Винисиус, с цел да заслужи точка на отбора от Мидландс.

След подновяването на шампионата, след международното състезание по футбол в Катар, Фулъм заема втората позиция в класацията по най-вече извоювани точки. " Котиджърс " имат 20 точки, като отстъпват единствено на Манчестър Юнайтед с 23.

Фулън заема 6-ата позиция в класирането с актив от 39 точки. Уувърхемптън се намира на 15-ото място в подреждането с 24 точи, само че с мач по-малко по отношение на лондончани.