Отличното представяне на Омония (Никозия) под ръководството на Ивайло Петев

...

Отличното представяне на Омония при Петев продължава

Отличното показване на Омония (Никозия) под управлението на Ивайло Петев продължава. 20-кратният първенец на Кипър завоюва по трагичен метод с 2:1 като посетител дербито от 23-ия кръг на кипърското състезание против Анортозис.

Възпитаниците на българския експерт изковаха скъпия триумф с поврат в последните минути на срещата.

Първото полувреме приключи без попадения, а Секу Сисе даде преднина на отбора от Ларнака. В 85-ата минута Мат Дербишър изравни, а в продължението на срещата още веднъж той се трансформира в воин за Омония с ново попадение.

Владимир Гаджев не бе в групата на Анортозис за срещата, а стражът на Омония Николай Михайлов е контузен.

С тази победа Омония събра 41 точки в актива си. Отборът към този момент си подсигурява място с Топ 6 в края на постоянния сезон.

Ивайло Петев има баланс от 7 победи, 1 тъждество и 1 загуба откакто пое Омония.