Отборите на Волфсбург и Вердер (Бремен) завършиха 2:2 в ранния

...

Волфсбург и Вердер с първо реми в Бундеслигата

Отборите на Волфсбург и Вердер (Бремен) приключиха 2:2 в ранния неделен мач от 10-ия кръг на Бундеслигата.

Интересно е, че това бе първо тъждество и за двата тима през този сезон и то пристигна след четири гола.

Вердер излезе първи напред в резултата посредством попадение на Марвин Дукш в седмата минута. Вацлав Черни изравни за " вълците " половин час по-късно.

Кевин Паредес съумя да направи цялостен поврат за Волсфбург след почивката, само че Рафаел Боре вкара втория гол за отбора от Бремен.

Последните няколко минути Волфсбург игра с човек по-малко на терена поради втори жълт картон на Максенс Лакроа.

И двата тима резервираха позициите си в класирането, като Волфсбург е девети, а Вердер - на 12-о място.
Източник: novsport.com