Отборите на Киево и Сасуоло завършиха наравно 1:1 в отложена

...

Деветима от Сасуоло измъкнаха точка от Киево

Отборите на Киево и Сасуоло приключиха наедно 1:1 в отсрочена среща от 27-ия кръг на Серия А, играна на “Маркантонио Бентегоди”. Головете вкараха Емануеле Джакерини (72’) за домакините и Франческо Касата (95’) за гостите, които приключиха дуела с двама индивида по-малко.

Сасуоло остана с понижен състав още в 27-ата минута, когато Клод Аджапонг получи пряк червен картон. След това липсваха забавни обстановки до 72-ата минута, когато Джакерини откри резултата в интерес на Киево с удар в долния десен ъгъл на вратата.

Положението за гостите се утъжни в 84-ата минута, защото Франческо Магнели си изкара втори жълт и надлежно червен картон и по този начин те заиграха едвам с деветима индивида. “Летящите магаренца” към този момент се виждаха спечелили, когато в петата минута от добавеното време Касата от директен свободен удар ги попари и в последна сметка Сасуоло съумя да открадне точката.
Така двата тима остават с еднакъв брой точки - 29, като Киево е на 14-а позиция, а Сасуоло е на 16-ата.