Отборите на Кадис и Еспаньол завършиха 2:2 в мач от

...

Кадис и Еспаньол си спретнаха зрелищен хикс

Отборите на Кадис и Еспаньол приключиха 2:2 в мач от осмия кръг на испанското футболно състезание. По този метод и двата тима останаха в дъното на класирането с, като домакините са 19-и с пет точки, а каталунците са на 17-о място с точка повече.

Въпреки равенството, което прави малко работа и на двата тима, мачът на " Нуево Мирандия " бе много забавен.

Кадис откри резултата пет минути преди почивката посредством Виктор Чуст, който бе най-съобразителен при безредие в наказателното поле.

Гостите от Еспаньол обаче направиха цялостен поврат през второто полувреме. В 51-вата минута Хоселу засече центриране от фланга, с цел да изравни за 1:1, а още веднъж той докара резултата до 1:2 в 67-мата минута, възползвайки се от пас на Ечпосито.

Кадис обаче не се отхвърли и 10 минути по-късно Лукас Перес изравни за 2:2.

В последните секунди на добавеното време домакините можеха да стигнат и до втората си победа за сезона, само че мощен удар от фаул на голмайстора Перес се отби от напречната греда и резервира резултата неизменен.